Back to Top

5 درسی که من از 200 کارآفرین موفق به دست آوردم

من اغلب به خودم میگویم که چه قدر خوش شانس هستم تا توانستم درس های قدرتمندی را از کارآفرینانی موفق که برای آکادمی Secret Entourage مصاحبه کرده ام را با شما به اشتراک بگذارم
به عنوان یک کارآفرین سریال خودم، دوست دارم که بتوانم در سطح یکنواخت به بسیاری از افرادی فوق العاده اشاره کنم. بخشی از آنچه که مصاحبه های ما را مجذوب، قدرتمند و هیجان انگیزتر می کند، این است که من بسیاری از مبارزات و موفقیت های خود را به اشتراک گذاشته ام، بنابراین با هم ما قادر به حفاری عمیق و کشف فرآیندهایی برای رسیدن به موفقیت هستیم.

در طول این سفر، من در معرض جنبه های مختلف کارآفرینی و کسب و کار قرار گرفته ام، که قبلا هرگز مشابه آن را ندیده بودم.

این پنج درس برتر من از کارآفرینان موفق است:

1. مهم تر از بینش ؛ چشم انداز است :

در بسیاری از موارد، مردم از چشم انداز و بینش شکایت دارند و به سادگی چشم انداز لازم را برای دیدن جایی که آنها به سر می برند ندارد. اما بسیاری از کارآفرینان موفق امروز، با چشم انداز شروع نمی کنند؛ آنها با یک چشم انداز منحصر به فرد در مورد محصول، خدمات یا سرمایه گذاری شروع کردند، که در نهایت موجب ایجاد چشم انداز بر اساس تلاش های اولیه شد.

چشم انداز از توانایی دیدن بیشتر در آینده شما می آید. به طور معمول، این به این معنی است که دیدگاه شما در زندگی نقش بسیار مهمی دارد. چشم انداز چیزی است که به راه اندازی کسب و کار کمک می کند؛ چشم انداز این است که ما را به موفقیت دراز مدت هدایت می کند و اجازه می دهد تا که در برابر هر گونه آشفتگی محکم بماند.

9 نفر از 10 نفری که با آنها مصاحبه کردم موفق نشدند که چشم اندازی برای خود پیدا کنند. آنها می دانستند که بر روی یک مسیری قرار گرفته اند، بنابراین تصمیم گرفتند که عمل کنند. دیدگاه آنها این بودکه که فرصتی را شناسایی کرده اند.

2. به صورت همزمان در آمد خودت را متنوع کنید از کسب کار(بدون تغییر کسب وکار):

اغلب مردم از من میپرسند که آیا آنها باید به طور همزمان چندین کسب و کار داشته باشند یا روی یک شرکت تمرکز کنند. اگرچه من معتقد هستم که تا زمانی که کسب موفقیت آمیز شود، باید به یک کسب و کار متعهد شوید، دیگر کارآفرینان موفق تایید می کنند که کسانی که بیشترین موفقیت را کسب می کنند، کسانی نیستند که پرونده های کسب و کار خود را از ابتدا متنوع کرده اند، بلکه کسانی هستند که جریان درآمد خود را متنوع می کنند از داخل کسب و کار

آنها تمرکز خود را بر رشد یک کسب و کار متمرکز کردند، اما متوجه شدند که این کسب و کار صرفا وابسته به یک جریان درآمد برای زنده ماندن نیست. با استفاده از جریان های درآمد چندگانه، به رغم رفتار مصرف کننده و جریان مصرف کننده، تقاضای بازار یا تغییرات اقتصادی، کسب و کار رشد می کند.

مک دونالد مثال خوبی از این است: اگر چه ممکن است فقط یک رستوران با هزاران مکان و قیمت پایین باشد،ولی در واقع، این یک بازی هوشمندانه املاک است. مک دونالد یکی از بزرگترین دارنده مکان های تجاری واقع در ایالات متحده است. هدف کسب و کار این است که یک رستوران سودآور باشد، اما درآمد آنها با یک استراتژی املاک و مستغلات همراه است که می تواند مستقل از یک سال فروش بد زندگی خود را ادامه دهد.

3. شما نمی توانید ترس خود را سرکوب کنید - آنها فقط تکامل یافته و فرم جدیدی را می گیرند:

همه ما دارای ترس هستیم ولی هستند کسانی که یاد می گیرند ترس های خود را ، تسلط و واکنش های لازم نسبت به این ترس ها را داشته باشند.

آنها تمایل بیشتری به زندگی و کسب و کار خود دارند. یکی از بزرگترین شگفتی ها در مصاحبه ها من این بود که یاد بگیرم که چگونه این ترس ها هرگز ناپدید نمی شوند، بلکه آنها در درون عمیق می شوند.

همان ترس ها به اندازه کافی برای جلوگیری از اقداماتی که شخص را موفق نمی کند کافی می باشد ، همان ترس ها همچنان در درون ما وجود دارد، اما تکامل یافته اند تا شکل جدیدی بگیرند. همانطور که بیش از 90 درصد از مهمانان من ارزش های مشترکی دارند.

یادگیری برای کنترل واکنش های احساسی ثابت شده است که یک ویژگی بسیار موفق است.

4. کسانی که رهبری کار خود را از دور در دست میگیرند:

بسیاری از افرادی که من مصاحبه کرده ام خودشان را بدون شرکا، بدون بودجه و بدون کارمند موفق کرده اند. استفاده از قدرت برون سپاری و یا اعطای وظیفه به سازمان های دیگر می تواند سودمند باشد.

اما کسانی که واقعا بزرگترین اثر را به عنوان کارآفرینان ایجاد کرده اند، اشتراک گذاریاز همه افراد تیم می باشد

توانایی استفاده از یک تیم - تیمی که آنها ساخته اند، مربی گری برای رشد آن تا با چشم انداز دراز مدت و مهارت های مورد نیاز برای آوردن پروژه به زندگی سازگار شوند.

به طور معمول، کسانی که مهارت های رهبری را به عنوان یک اولویت در کسب و کار خود نشان دادند، به سطح بالایی از موفقیت دست یافتند. هر کس می داند شش دست و سه ذهن بهتر از دو دست و یک ذهن است، قدرت تمام این دست ها و ذهن ها را تصور کنید، اگر هماهنگ شده و به سمت یک علت مشترک کار کنند توانایی بسیار زیادی را خواند داشت.

5. مجموعه مهارت های شخصی

اکثر مردم تصور می کنند که موفقیت به طور مستقیم با مهارت های خاصی که فرد دارای آن است، مرتبط است. اما در مورد خود من، مخالفت کامل داشتم.

من وقتی در ابتدا شروع به کسب وکار کردم مطالعه نمیکردم ، اما مردم یکی از بزرگترین دارایی های کسب و کار من بودن

بسیاری از مهمان های من فاقد مهارت های خاصی بودند که به آنها کمک کند ، اما آگاهی کافی برای شناخت نقاط قوت و ضعف خودشان را داشتند.که در انجام این کار، راه های جایگزین برای انجام آن پیدا کردند

خودآگاهی و صداقت یکی از بزرگترین مهارتهای بشریت است و غالبا با کمبود آن مواجه هستیم زیرا ما اغلب محصولات تولید شده از محیط و مشاهداتی را که در پیش رو داریم، از دست می دهیم.

کسانی که خودشان می دانند دیگر اجازه نمی دهند که محیط زیست خود را به دیدگاه خود تاثیر بگذارد، اما در عوض آنها می دانند که چگونه به چنین محیط هایی برای تغییر دیدگاه های دیگران نفوذ کنند. این توانایی بسیار مهمتر از کسب مهارتهای لازم برای کسب و کار برای زندگی است. مهارت های شما می توانید ارتقا پیدا کنند؛ صادق بودن با خود و تمرین کردن خودآگاهی چیزی است که شما انتخاب می کنید.

طی شش سال گذشته، متوجه شده ام که موفقیت در همه اشکال وجود دارد. من همچنین متوجه شدم که پول ساده ترین و شایع ترین کالایی است که ما در اختیار داریم و اگرچه ما یاد می گیریم ارزش پول را در اوایل زندگی به ارمغان بیاوریم، اغلب می توانیم تبدیل به یک سرمربی بی پایان برای تولید بیشتر پول باشیم.

مردم موفق می دانند که شما باید احساسات خود را از پول جدا کنید تا آزادی ذهنی واقعی را برای رسیدن به چیزی که در آن پرشورهستید را بدست آورید.


اینستاگرام ایران سمینار تلگرام ایران سمینار آپارات ایران سمینار لاین ایران سمینار

انرژی مثبت

خوشبختی و دوست داشتن خوشبختی و دوست داشتن خوشبختی و دوست داشتن بهترین روزهای زندگی خدایی که عشق را در ما نهاد دنیا هم که از آن تو باشد یافتن آرامش مستلزم یافتن قدرت است ما میتوانیم رویاهایمان را زندگی کنیم خوشا راهی که پایانش تو باشی مطالب انگیزشی در اینستاگرام انرژی مثبت

Free Webinars

وبینارهای رایگان

دوره تند خوانی و تقویت حافظه

پکیج تندخوانی و تقویت حافظه X-Memory

در این پکیج تمام آموزش های تندخوانی و تقویت حافظه جهانی به صورت کامل و جزء به جزء تعریف و به طور کامل آموزش داده شده و مباحث گام به گام و به ترتیب بالاترین بازدهی افراد ، ارائه شده است و با داشتن این محصول دیگر هیچ نیازی به گذراندن دوره های حضوری اعم از مقدماتی یا پیشرفته ندارید به این خاطر که همه مباحث به ترتیب از سطح مقدماتی به پیشرفته، کامل و عملی برای شما عزیزان ارائه شده است و در هر زمان و مکانی نیز برای شما قابل استفاده می باشد.