Back to Top

افراد فوق العاده موفق چگونه فکر می کنند

من اعتقاد دارم تفاوت زیادی در طرز تفکر افراد موفق و افراد ناموفق وجود دارد. و من اعتقاد دارم که موفقیتشان رمز و راز های بزرگی نیست که مردم تا قبل از این آن را درک نمی کردند. حتی زمانی که ما هر روز در حال تلاش و مبازره ایم برای اینکه زندگی بهتری بسازیم، این روند می تواند احساس سخت بودن و ناامیدی را در ما ایجاد کند. در این لحظه موفقیت به دست آمده است و این احساسات یک بازی ذهنی است.
قسمت اعظم موفقیت فقط درباره ی نحوه استفاده ما از روانشناسیست.

من به خاطر دارم زمانی را کسب و کارم را شروع کردم و میخواستم واقعا در آن خوب باشم. من سعی میکردم یک نوسنده و سخنران شوم، و مردم به من میگفتند ممکن است بتوانی در آن موفق شوی و شاید هم نتوانی، به نظر نمی رسید این افراد، انسان های موفقی باشند.

وقتی شما در طول تاریخ به افراد موفق نگاه می کنید متوجه می شوید که آنها هیچ پس زمینه و پشتوانه خاصی نداشتند. آنها از یک موقفیت اقتصادی خاص نیامده اند. آنها موقیتی ندارند که از یک یا چند جمعیت خاص باشند

ما هزاران سال از تاریخ را در دست داریم. بعضی ها موفق شدند و بعضی ها نه، و من فکر میکنم این موضوع چگونگی مدیریت ذهن و مدیریت روزهایمان را به ما یاد میدهد.

من فکر میکنم تفاوت افراد موفق و ناموفق در طرز تفکری است که آنها به طور خاص در مورد نزدیک شدن به چیزی جدید دارند. عقیده من در مورد افراد ناموفق این است که زمانی که آنها یک رویای بزرگ دارند و شروع میکنند به فکر کردن در مورد آنچه که برای رسیدن به آن رویا نیاز است، باورشان نصبت به خود و آنچه ممکن است، بسیار محدود است.

آنها به طور خاص سه چیز را می گویند :

در نتیجه متوقف می شوند.“من نمیدانم چطور آن کار را انجام دهم”

در نتیجه متوقف می شوند.“من آن امکانات را ندارم. من شبیه آن افراد نیستم”

در نتیجه متوقف می شوند.“من آن طور که باید نیستم”

مسئله این است که افراد ناموفق، زمانیکه به آنچه در حال حاضر میدانند، آنچه که داشتند و هستند فکر می کنند، متوقف میشوند.

همه رویاپردازی میکنند. من رویا پردازی میکنم، تو رویاپردازی میکنی، افراد موفق رویاپردازی میکنند. همه مردم رویاپردازی میکنند و یک چشم انداز برای آینده خود دارند. اگر ما میتوانستیم فقط پنج دقیقه برای تفکر درباره ی زندگی خود وقت بگذاریم، میتوانستیم تمام راه های بهبود زندگی خود و رسیدن به سطح دیگری از موفقیت، لذت، شادی، امتیازات، مشارکت، تحقق و نفس را در اختیار داشته باشیم. همه ما می توانیم بلند شویم و شروع کنیم. مسئله این است که افراد ناموفق، زمانیکه به آنچه در حال حاضر میدانند، آنچه که داشتند و هستند فکر میکنند، به طور ناخواسته متوقف می شوند.

با این حال افراد موفق میگویند من میخواهم آن کار را انجام دهم، اما نمیدانم چطور. و به جای متوقف شدن به خود میگویند: پس وظیفه من این است نحوه انجام آن کار را یاد بگیرم. آنها محدودیت فعلی خود را در نظر میگیرند و رفع این محدودیت را در دستور کار خود قرار میدهند، و آن را به عنوان یک وظیفه انجام میدهند تا زمانی که آن را کشف کنند و اتفاقی بیفتد. آنها به جای اینکه بگویند من آن را ندارم، میگویند پس وظیفه من این است که آن را بسازم. به جای اینکه بگویند من شبیه به آن نیستم، میگویند وظیفه من این است که بیشتر از آن بشوم، تبدیل به آن فردی بشوم که میتواند آن کارها را انجام دهد.

وقتی برای اولین بار شروع به بازاریابی آنلاین کردم، به معنای واقعی کلمه ورشکست شدم. من از جایگاه ورشکستگی به نقطه ای رفتم که واقعا متعهد به موفقیت در آن شدم، و در طول هجده ماه، 4.5 میلیون دلار درآمد کسب کردم. این یک جهش بزرگ بود.

دلیلی که این پیشرفت را ایجاد کرده بود، این نبود که من فرصت های جدید، یا تکنولوژی جدیدی در اختیار داشتم. مانند: وای، الان اینترنت وجود دارد ! این موارد قبلا هم وجود داشت. من از یک سطح تفکر، به سطح جدیدی از تفکر رفتم :

- میگفتم: «من نمی دانم چگونه یک صفحه وب را بسازیم»، بنابراین یک دستورالعمل را در ذهنم قرار دادم: «نحوه ساخت یک صفحه وب را یاد بگیر. ساعت ها، شب ها و تعطیلات آخر هفته را در محل کار خود گذراندم. چگونه این کار را انجام دهم.

- میگفتم: "من یکی از این لیست ها را ندارم، هیچ مشترکی ندارم و هیچ کس نمی داند که من هستم." بنابراین گفتم: "وظیفه: برو یک لیست بساز، مشترکان، ارزش افزوده و محتوا را به بازار بفرست و آنها خواهند آمد. "

من همچنین گفتم: "من آن رویا را دارم، اما نمی توانم آن را داشته باشم چون من شبیه به آن فرد نیستم. من سخنران عمومی نبودم و نمی دانستم چگونه ویدیو تهیه کنم. بنابراین من فکر کردم، من باید آن هنر را یاد بگیرم و به یک سخنران بهتر تبدیل شوم، یک ارتباط دهنده بهتر. من باید اعتماد به نفسم را بیشتر کنم، من باید شخصا قادر به انجام این کارها باشم. من باید خودم رو عوض کنم نمی توانم صبر کنم شرایط تغییر کند تا بتوانم به رویایم برسم. اگر این طور باشد، رویاهای ما هرگز اتفاق نخواهد افتاد.

ما باید در دوران بلوغ خودمان زندگی کنیم، جایی که می گوییم دو چیز زندگی من را تغییر می دهد :

1-چیزی جدید به زندگی من خواهد آمد و من را خوش شانس و خوشبخت میکند. اما من نمیتوانم برای همیشه روی این قضیه حساب باز کنم.

2- بنابراین شاید در حال حاضر، به جای آن، من باید آگاهانه زندگی خود را طراحی کنم. اگر می خواهم تغییر کنم و رویای خود را به دست آورم، باید چیزی جدید از من به وجود بیاید. من قصد دارم به یک شخص بهتر تبدیل شوم من قصد دارم به فردی خوش بینانه تر، با اعتماد به نفس تر و انعطاف پذیرتر تبدیل شوم ، نه به این دلیل که من اکنون در این وضعیت هستم، بلکه چون می توانم رشد کنم.

شما می توانید به فردی تبدیل شوید که برای دستیابی به زندگی ایده آل خود به آن نیاز دارید. از همین امروز می توانید شروع کنید، با بالاترین آرمان های خود، بالاترین و قوی ترین احساس خودتان زندگی کنید.

در بعضی مواقع باید به خودتان این اجازه را بدهید که به بهترین خودتان تبدیل شوید. و با تبدیل شدن به بهترین خودتان، شروع میکنید به بدست آوردن بهترین چیزها. شروع میکنید به تبدیل شدن به یک انسان بهتر. میتوانید همین امروز این کار را انجام دهید.

در بعضی مواقع باید به خودتان این اجازه را بدهید که به بهترین خودتان تبدیل شوید.

دفعه بعد که به یک رویای بزرگ فکر کردید، لحظه ای توقف کنید و فکر کنید، نمیدانم چطور، و سپس تقویم خود را تنظیم کنید برای یادگیری آن ها. من آن را ندارم. پس برنامه ریزی کنید برای ساختن آن. من شبیه به آن نیستم. پس گام به گام برنامه ریزی کنید برای توسعه مهارت ها و شایستگی هایی که لازم دارید، تا بتوانید به آن شخص مورد نظر تبدیل شوید. و درنهایت به رویای خود برسید.

آن رویا وجود دارد و منتظر شماست؛ متوقف نشوید


اینستاگرام ایران سمینار تلگرام ایران سمینار آپارات ایران سمینار لاین ایران سمینار

انرژی مثبت

خوشبختی و دوست داشتن خوشبختی و دوست داشتن خوشبختی و دوست داشتن بهترین روزهای زندگی خدایی که عشق را در ما نهاد دنیا هم که از آن تو باشد یافتن آرامش مستلزم یافتن قدرت است ما میتوانیم رویاهایمان را زندگی کنیم خوشا راهی که پایانش تو باشی مطالب انگیزشی در اینستاگرام انرژی مثبت

Free Webinars

وبینارهای رایگان

دوره تند خوانی و تقویت حافظه

پکیج تندخوانی و تقویت حافظه X-Memory

در این پکیج تمام آموزش های تندخوانی و تقویت حافظه جهانی به صورت کامل و جزء به جزء تعریف و به طور کامل آموزش داده شده و مباحث گام به گام و به ترتیب بالاترین بازدهی افراد ، ارائه شده است و با داشتن این محصول دیگر هیچ نیازی به گذراندن دوره های حضوری اعم از مقدماتی یا پیشرفته ندارید به این خاطر که همه مباحث به ترتیب از سطح مقدماتی به پیشرفته، کامل و عملی برای شما عزیزان ارائه شده است و در هر زمان و مکانی نیز برای شما قابل استفاده می باشد.