Back to Top

5 درسی که من از 200 کارآفرین موفق به دست آوردم

من اغلب به خودم میگویم که چه قدر خوش شانس هستم تا توانستم درس های قدرتمندی را از کارآفرینانی موفق که برای آکادمی Secret Entourage مصاحبه کرده ام را با شما به اشتراک بگذارم

افراد فوق العاده موفق چگونه فکر می کنند

من اعتقاد دارم تفاوت زیادی در طرز تفکر افراد موفق و افراد ناموفق وجود دارد. و من اعتقاد دارم که موفقیتشان رمز و راز های بزرگی نیست که مردم تا قبل از این آن را درک نمی کردند. حتی زمانی که ما هر روز در حال تلاش و مبازره ایم برای اینکه زندگی بهتری بسازیم، این روند می تواند احساس سخت بودن و ناامیدی را در ما ایجاد کند. در این لحظه موفقیت به دست آمده است و این احساسات یک بازی ذهنی است.

چند روش مؤثر برای شناخت بهتر مشتریان

شناخت بهتر مشتریان به ما کمک می‌کند برنامه‌های خود را در جهتی تنظیم کنیم که پاسخگویی بهتری به نیازها و تقاضای آن‌ها داشته باشیم.

شغل مورد علاقه‌ خود را راه‌اندازی کنید

انتخاب شغل مناسب به‌عنوان هدفی دائمی، برای همه‌ی افراد سخت و حساس است. اما راه‌هایی نیز وجود دارد که کمک می‌کنند کار مورد علاقه‌مان را انتخاب کرده و شروع کنیم.

سؤالاتی که باید قبل از شروع کسب‌ و‌ کار از خودتان بپرسید

قبل از شروع هر تجارتی، اگر اهداف و مسیر مشخصی نداشته باشید، نتیجه‌ای جز شکست در انتظار شما نخواهد بود. برنامه‌ریزی، اولین قدم شروع استارتاپ است.

اشتباهاتی که مدیران تازه‌کار مرتکب می‌شوند

بعضی از مدیران به دلیل داشتن تحصیلات دانشگاهی، در مورد شایستگی‌های خود دچار غرور کاذب می‌شوند و در عمل اشتباهات جبران‌ناپذیری مرتکب می‌شوند.

طرفدارانتان را به مشتریان واقعی تبدیل کنید

به‌عنوان یک شرکت تولیدی یا خدماتی، ممکن است طرفداران زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید. ولی مهم این است که بتوانید این هواداران را به خرید ترغیب کنید.

مهارت های رهبری خود را به‌روز نگه دارید

با پیشرفت دنیای فناوری، پروسه‌های تولیدی تغییر کرده و کارآمدتر شده‌اند. حالا شرکت‌ها به مدل‌های کسب‌وکار جدید و سبک رهبری متناسب با این تغییرات نیازمندند.

هفت مشخصه شخصیتی مدیران بزرگ

اگر برآن هستید تا به عنوان مدیری موفق افراد ممتاز و زبده را گرد خود جمع کنید، باید ابتدا خود به مدیری کار آزموده تبدیل شوید. قدرت و توانایی مدیرت را می‌توان به عنوان جذب افراد با هدایای کوچک و بزرگ، توانایی‌ها و فرصت‌هایی که شما به عنوان یک صاحب امتیاز، مدیر یا سرپرست ارائه می‌کنید، برشمرد.

نقش حافظه در تقویت روخوانی و تندخوانی

اگر مطلبی را درک کنیم، قادر خواهیم بود تا آن را به خاطر بسپاریم و در موقعیتی دیگر به یاد آوریم. عده زیادی بر این باورند که با تکرار پشت سر هم یک مطلب باعث می‌شود تا آن را حفظ کنیم. با این حال، تکرارهای این چنینی سهم کوچکی در این زمینه ایفا می‌کنند. برای حفظ و به یاد آوردن مطالب باید یاد بگیریم، درک کنیم و روابطی را در ذهن خود ایجاد کنیم.

اینستاگرام ایران سمینار تلگرام ایران سمینار آپارات ایران سمینار لاین ایران سمینار

انرژی مثبت

خوشبختی و دوست داشتن خوشبختی و دوست داشتن خوشبختی و دوست داشتن بهترین روزهای زندگی خدایی که عشق را در ما نهاد دنیا هم که از آن تو باشد یافتن آرامش مستلزم یافتن قدرت است ما میتوانیم رویاهایمان را زندگی کنیم خوشا راهی که پایانش تو باشی مطالب انگیزشی در اینستاگرام انرژی مثبت

Free Webinars

وبینارهای رایگان