Back to Top
دوره تند خوانی و تقویت حافظه

پکیج هدف و برنامه ریزی

نام محصول : پکیج هدف و برنامه ریزی

نوع محصول : پکیج تصویری در قالب DVD قابل پخش در پلیرهای خانگی به همراه دو جلد کتاب

این محصول شامل 2 دی وی دی آموزشی به صورت همایشی و دو جلد کتاب باشگاه یادگیری و موفقیت می باشد.

100,000 تومان


شما هیچ وقت به اهداف خود نمی رسید...

من قصد دارم این موضوع رو مختصر بگم، چون میدونم که امکان داره شما تا آخر این مطلب با من نباشید. چون در حال حاضر یه سری از شما مخاطبین کلا با خودتون این رو در میون میزارید که با مبحث هدف و برنامه ریزی آشنایی دارید، و احتمال میدم تا الان از هر 161 نفری که به این صفحه رجوع کردن، حدودا 61 نفر کلا صفحه رو بسته و رفته اند.

خب حالا 100 نفر از شما موندین، خیلی عدد روند و قشنگیه، اما این وضعیت طول نمیکشه! ما الان در نقطه ای از گفتگو هستیم که شما مجبور به تصمیم گیری هستید ، که آیا این صفحه که از هدف و برنامه ریزی صحبت میکنه را ببندید یا خیر؟

خیلی از ماها با خودمون این رو میگیم که من به اندازه کافی در رابطه با هدف میدونم و تو دام میدانم میدانم می افتیم، منتهی زمانی که از شما سوال میکنیم چرا به اهداف خودتون نرسیدید ، جواب واضحی ندارید، به خاطر همین هست که من سعی کردم یک پکیج خودمونی به همراه دو تا تالیف از خودم را با عنوان باشگاه موفقیت و یادگیری براتون آماده کنم تا به شما بگم که اون چیزی که از هدف شما تصور می کنید شاید کامل نباشه!!!!

روش های پرداخت
اینستاگرام ایران سمینار تلگرام ایران سمینار آپارات ایران سمینار لاین ایران سمینار

انرژی مثبت

خوشبختی و دوست داشتن خوشبختی و دوست داشتن خوشبختی و دوست داشتن بهترین روزهای زندگی خدایی که عشق را در ما نهاد دنیا هم که از آن تو باشد یافتن آرامش مستلزم یافتن قدرت است ما میتوانیم رویاهایمان را زندگی کنیم خوشا راهی که پایانش تو باشی مطالب انگیزشی در اینستاگرام انرژی مثبت

Free Webinars

وبینارهای رایگان

برای سفارش محصول و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09307046452 و یا از طرق لینک زیر (تماس با ما)، فرم درخواست خود را ارسال فرمایید