Back to Top

دوره های آنلاین (وبینار)

امروزه جهان با سرعت درحال تغییر است و این تکنولوژیست که با پیشرفت فوق العاده سریع خود، ما را با تجربه های ناب و بی نظیری آشنا میکند. یکی از این تجربه ها نشستن روی مبل خانه و در عین حال حضور در یک سمینار بسیار کاربردی و سرشار از اطلاعات سودمند است، سمیناری که اعضایش در آن لحظه میتوانند در هر جایی از این کره خاکی باشند و همزمان از یک سخنرانی مفید نهایت استفاده را ببرند.

به این دوره ها و سمینار های آنلاین که با هدف دسترسی آسان تر مشتاقان موفقیت، به صورت مجازی و از راه دور برگزار می شوند، وبینار گفته می شود. وبینار = (وب + سمینار)

شرکت در وبینارهای رایگان ایران سمینار بسیار آسان است و البته با خواندن ادامه این مطلب میتوانید به راحتی در این وبینار ها شرکت کنید و از این تجربه نهایت لذت را ببرید

برای شرکت در وبینار نیاز به نصب یک اپلیکیشن دارید و کار تمام است !

با دانلود این اپلیکیشن از طریق لینک های بالا و نصب آن بر روی موبایل یا تبلت خود نیاز به ثبت نام دارید، با وارد کردن ایمیل و پسورد دلخواه و تایید، لینکی به ایمیل شما ارسال می شود که با کلیک بر روی آن ثبت نام شما انجام شده و میتوانید وارد برنامه شده و از آن استفاده کنید.


نحوه شرکت در وبینار

بعد از نصب اپلیکیشن و ثبت نام در برنامه شما آماده شرکت در وبینار های ایران سمینار هستید.

هر وبیناری دارای یک آی دی (ID) می باشد که در زمان آغاز وبینار با وارد کردن آن آی دی به جمع اعضای آن وبینار می پیوندید

در شکل زیر تمام مراحل ورود به وبینار را می توانید مشاهده کنید

Zoom Website

اینستاگرام ایران سمینار تلگرام ایران سمینار آپارات ایران سمینار لاین ایران سمینار

انرژی مثبت

خوشبختی و دوست داشتن خوشبختی و دوست داشتن خوشبختی و دوست داشتن بهترین روزهای زندگی خدایی که عشق را در ما نهاد دنیا هم که از آن تو باشد یافتن آرامش مستلزم یافتن قدرت است ما میتوانیم رویاهایمان را زندگی کنیم خوشا راهی که پایانش تو باشی مطالب انگیزشی در اینستاگرام انرژی مثبت